Kalite Politikamız

MİSYONUMUZ

 

     Lisanslı Depoculuk Mevzuatı Çerçevesinde, Bölgemize ve Ülkemize Kaliteli Ürün Üretimi Anlayışını Benimsetmeyi İlke Edinerek; Ürünlerin Üreticilerine Uygun Faiz Oranlarında Kredi Limiti Sağlayan, Üreticileri Sektörel Açıdan Bilgilendiren, Sosyal Sorumluluk Projelerini Gerçekleştiren, Bu Bağlamda Tarımsal Gelişmeye ve Ekonomiye Katkıda Bulunan ve Böylece Sektörde Güçlü Teknik Donanımı ve Yönetsel Yapısıyla Ülkemizin Öncü Kuruluşları Arasına Olacaktır.

 

     Güçlü Kurumsal Altyapısıyla, Lisanslı Depoculuk İşlemlerinde Sektörel Gelişmeleri ve Teknolojik Yenilikleri Takip Ederek, Üreticilere Dünya Standartlarında Kaliteli Hizmet Vermek, Üretim Sektöründeki Bütün Dinamiklerin Mesleki Etkinliklerini Kolaylaştırmak, Kurumsal Gelişimlerine Katkıda Bulunmak, İş Geliştirme ve Potansiyel Pazar’ın Gelişimi Konularında Destek Vermek Amacıyla Şirketimiz; Sahip Olduğu Kalite Politikası, Hedeflerine Uygun Olarak Bu Hizmetlerini Gerçekleştirmektedir.

VİZYONUMUZ

     Bölgemizin Tarımsal, Ticari ve Sosyal Hayatına Katkı Yaparak ve Yön Vererek, Bölge İnsanımızın Daha İyi Ekonomik ve Sosyal Koşullarda Yaşamaları İçin Çalışmalar Yapan Çağdaş ve Kendi Sektöründe Ülke Bazında Lider Şirketi Olmak.

Bölgemizde Yetişen Ürünlerin Kalitesinin Dünya Standartlarına Ulaşması İçin Yapılacak Her Türlü Girişime Öncülük Etmek ve Sektördeki Dinamik Çalışmalara Katkı Sağlamak.

 

     Sektörünün Sürekli Gelişimine Katkıda Bulunmak İçin Uluslararası Tarım Sektörüne Uygun Yenilikçi Projeler Hazırlayarak “Kaliteli Tarım, Yüksek Kazançlı Sektör” Bilincine Ulaşan Bir Sektör Kavramına Ülke Genelinde Öncülük Etmek.

 

     Küreselleşen Dünya Tarımına Uyum Sağlayarak; Ülke, Bölge ve İlimiz Çiftçisinin ve İşletmecilerinin Verdiği Hizmetlerin Etkinliğini Arttırmak İçin Bilgilendirme Çalıştayları Düzenlemek. Dünyadaki gelişme ve değişimleri yakından takip ederek, güçlü tarımsal politikalar oluşturmak. Ülkemiz Üretim Sektörüne ve Finansal Sektöre Yön Veren Bir Şirket Olmak.

 

Ürününüzü Depolamak mı
İstiyorsunuz

Bizi Arayın

+905380817576